Všetko
o VBC
Nitra

Pokiaľ máte záujem o prenájom priestorov, ste na správnom mieste. Veríme, že sa nám podarilo vytvoriť moderné, príjemné a efektívne pracovné prostredie, ktoré bude vyhovovať všetkým.

Všetko o VBCNitra

Veríme, že vo VBC sa nám podarilo vytvoriť moderné, príjemné a efektívne pracovné prostredie. Ak máte záujem o prenájom priestorov.

Administratívne priestory v samom srdci mesta Nitra

Konzervatívne priestory v budove so 40 ročnou tradíciou sme premenili na moderné pracovné prostredie, ktoré dokážeme v maximálnej možnej miere prispôsobiť potrebám všetkých klientov. Naše priestory vám ľahko upravíme, tak aby dokonale prezentovali vašu značku a odzrkadľovali DNA vašej spoločnosti.

Priestor, pripravený presne pre Vás

Projekt VBC NITRA je pripravený aby v maximálnej možnej miere vyšiel v ústrety požiadavkám klienta. Budova je dispozične zložená z kancelárskych buniek rozmerov 5,3 x 3,6 metra. Tieto bunky nie sú predelené priečkami, a v súčasnosti vytvárajú tzv. Open space. Podľa požiadavky nájomcu ich rozdelíme na samostatné kancelárie.

Súkromné kancelárie

Open office

Priestor šitý na mieru

Vysoko kvalitné zariadenie

Profesionálna správa budovy

V budove je zabezpečená nepretržitá strážna služba 24 hod denne – 7 dní v týždni. Naša spoločnosť zabezpečuje v rámci celého objektu VBC upratovanie spoločných priestorov, v prípade požiadavky klienta zabezpečíme aj upratovanie v prenajatých kancelárskych priestoroch. Flexibilita a profesionálny prístup v oblasti servisu a riešení opráv je u nás samozrejmosťou.

Sa nachádza v atraktívnej časti mesta

Priamo v centre na Štúrovej ulici č. 22 v Nitre. VBC ponúka vynikajúce individuálne aj hromadné spojenie s ostatnými časťami mesta. V tesnej blízkosti komplexu sa nachádzajú štyri zastávky MHD s viacerými linkami do všetkých častí mesta, hlavná autobusová a železničná stanica sa nachádza len 15 min pešej chôdze od komplexu.

Spokojní nájomcovia

Máte záujem o prenájom alebo potrebujete viac informácií?

Kontaktujte nás.