Priestory na prenájom

Ponúkame variabilné priestory ľubovoľnej veľkosti od 18,9m². Pokiaľ si potrpíte na kvalitné prostredia v ktorom pracujete, ste na správnom mieste.

Ste veľká firma a hľadáte väčšie priestory?

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory, ktoré upravíme presne podľa Vašich požiadaviek. Kancelárie dotvoríme s použitím tých správnych materiálov a farieb, ktoré budú korešpondovať s Vašim podnikaním.

Štandard priestorov

Ponúkame na prenájom variabilné priestory ľubovoľnej veľkosti od 18,9 m2. Nezariadené priestory radi prispôsobíme Vašim požiadavkám. V každej kancelárskej bunke je pripravená infraštruktúra na 3 pracovné miesta. V spoločných priestoroch sú zabezpečené pravidelné denné upratovacie služby.

VBC Nitra

Moderné vybavenie

V jednej bunke je pripravená infraštruktúra na 3 pracovné miesta, infraštruktúra pre jedno miesto pozostáva z elektrických rozvodov a štruktúrovanej kabeláže kategórie 6 (PC sieť s kapacitou 1 GB, telefón). Priamo v budove sa nachádza telekomunikačný uzol T-Comu – bezproblémové pripojenie telefónnych liniek a internetu.

VBC Nitra

Kaviareň v budove

Na každom poschodí sa nachádzajú spoločné sociálne zariadenia a spoločná kuchynka. Podlahy na chodbách sú riešené homogénnym PVC. V kancelárskych priestoroch je možnosť výberu z niekoľkých typov kobercov, prípadne laminátových podláh.

VBC Nitra

Kancelárie na mieru

Ponúkame vybavenie priestorov kancelárskym nábytkom. Výmena vzduchu je riešená prirodzeným vetraním na fasáde.

Pôdorysy podlaží

Blok A

Hlavný blok VBC objektu, ktorý sa nachádza na Štúrovej ulici pozostáva z piatich poschodí, pričom na každom z nich nájdete okrem variabilných priestorov aj kuchynku a sociálne zariadenie. Budova ďalej disponuje bezbarierovým prístupom, 2 výťahmi a vstup je kontrolovaný strážnou službou. K dispozícii je i kaviareň, ktorá sa nachádza priamo oproti recepcii.

Blok B

Blok B je trojposchodová budova na Párovskej ulici, ktorá disponuje bezbariérovým vstupom, výťahom a možnosťou vyhradeného parkovania v jej bezprostrednej blízkosti. Na každom poschodí sa nachádza kuchyňa, sociálne zariadenie a priestory, ktoré sú určené na prenájom je možné prispôsobiť podľa požiadaviek klienta.  Budova má tiež výhodnú polohu z hľadiska dopravného spojenia. Priamo pred vstupom do budovy sa nachádza zastávka MHD.

Blok C

Dvojpodlažná a teda najnižšia budova VBC centra sa nachádza na Hviezdnej ulici. V bezprostrednej blízkosti budovy sa nachádza monitorované parkovisko s kontrolovaným vstupom a rampou. Priestory na prenájom, ktoré táto budova ponúka sú variabilné.

Máte záujem o prenájom alebo potrebujete viac informácií?

Kontaktujte nás.

Tabuľka vybavenosti

 EPS – Protipožiarny systém  ÁNO
 CCTV – Bezpečnostné kamery  ÁNO
 Strážna služba  ÁNO – NONSTOP
Vzduchotechnika NIE
Chladenie ÁNO 
Kúrenie  ÁNO 
Komplexný systém regulácie  NIE 
Vetranie fasádou NIE
Obloženie  Sadrokartón
Svietidlá  Zapustené
Dátové rozvody  ÁNO, priamo v budove sa nachádza
telekomunikačný uzol T-Comu
Rozvody silnoprúdu  ÁNO, na každom poschodí samostatný rozvádzač
Digitálna ústredňa  ÁNO
Prepojenie budovy na vonkajšie siete  ÁNO
 Výťahy  ÁNO
 Recepcia  ÁNO
 Vzdialenosť od centra mesta  V širšom centre mesta
 Rozmer kancelárskej bunky  5,3 x 3,6 metra
 Možnosť spojenia a rozdelenia priestorov  ÁNO
 Parkovisko  ÁNO
 Upratovanie spoločných priestorov  ÁNO – v cene nájmu.
Upratovanie každý pracovný deň
 Bufet, kaviareň ÁNO